Velvarská Záložna, Sladovna a Účko

Příspěvková organizace města Velvary - Velvarská kulturní společnost vznikla 28. 4. 2021 za účelem podporovat, rozvíjet a oživovat kulturní, společenské a komunitní dění ve městě Velvary, podporovat činnost velvarských spolků, provozovat a spravovat kulturní a společenská zařízení města.

V SOUČASNÉ DOBĚ MÁ VE SPRÁVĚ KOMUNITNÍ CENTRUM ÚČKO, HOSTINEC NA SLADOVNĚ A SPOLEČENSKÝ DŮM VELVARSKOU ZÁLOŽNU S KAVÁRNOU.

Účko

KOMUNITNÍ CENTRUM ÚČKO

Velvarské komunitní centrum Účko bylo slavnostně otevřeno v říjnu roku 2019. Na jeho vybudování městu přispěl Evropský fond pro regionální rozvoj.

Centrum slouží pro konání nejrůznějších společenských, kulturních, hudebních akcí, dětských příměstských táborů a jako zóna odpočinku.

ADRESA: Účko se nachází u Malovarského rybníka, odkaz na mapu zde .

Otevřeno denně 15 -22 h

Aktuální dění na Účku sledujete na našem facebooku .

POŘÁDÁNÍ AKCÍ NA ÚČKU

V případě, že budete mít zájem využít Účko na konání akce, vyplňte Žádost o pořádání akce. Tuto žádost poté zašlete na e-mail: kultura.velvary@gmail.com. Žádost bude následně projednána na nejblížším jednání Rady města Velvary.

VELVARSKÁ ZÁLOŽNA - SPOLEČENSKÝ SÁL A KAVÁRNA

sá

Nově zrekonstruovaná budova Velvarské Záložny nabízí prostory ke konání kulturních či soukromých akcí a školení. Kapacita sálu je 250 míst k sezení, kapacita salónku je 50 míst. Prostory poskytují veškeré zázemí včetně kavárny. Krasné posezení nabízí zahrádka, kde lze zaparkovat kola či kočárky.

VELVARSKÁ ZÁLOŽNA - KAVÁRNA

kavárna

Otevřeno: úterý 10-21, středa 10-18, čtvrtek 10-21, pátek 10-18, neděle 10-18

Aktuální Informace o otevírací době a aktuální nabídce na našem facebooku.

telefon do kavárny: 792 271 258

správce budovy: 775 975 998

ADRESA: Záložna se nachází na náměstí za budovou bývalého hotelu (který čeká rekonstrukce), odkaz na mapu zde .

HOSPŮDKA SLADOVNA

sladovna

Otevřeno středa - sobota 17:00-22:00

Aktuální Informace o otevírací době a aktuální nabídce na našem facebooku.

Zvelebený prostor v historické ulici Pražská nabízí možnost večerního posezení u dobrého piva z okolních pivovarů i něco dobrého k snědku. Prostor je vhodný pro pořádání menších kulturních akcí, koncertů a oslav.

POZOR! V letní sezóně je provoz hospůdky Sladovna přesunut na Účko.

ADRESA: Hospůdka se nachází v historické ulici Pražská v sousedství městského muzea. Odkaz na mapu zde .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONTAKTNÍ ÚDAJE A INFORMACE O PRONÁJMU:

VELVARSKÁ KULTURNÍ SPOLEČNOST, příspěvková organizace města

se sídlem nám. Krále Vladislava 1, 273 24 Velvary, IČ 10812717, DIČ cz 10812717