Aktuální počasí

Počasí dnes:

17. 11. 2018

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností.. Denní teploty 5 až 9°C. Noční teploty 1 až -3°C.

mojeiD na našich stránkách!

Ti z vás, kteří navštěvují pravidelně naše internetové stránky, si určitě všimli, že se na nich objevila nová ikonka „mojeID“. Přes tuto službu se nyní můžete snadno a rychle přihlásit jak k novým anketám, tak i k několika tisícům dalších služeb na českém internetu. Nám na úřadě pak mojeID přináší nové možnosti v komunikaci s vámi, občany Města Velvary. Více informací naleznete zde.

Švejkovy motomanévry - sobota 15. září 2018

Srdečně Vás zveme na 4. ročník akce s názvem "Švejkovy motomanévry v Kralupech"

10. 9. 2018 Zobrazit více

Fotbalisté zvítězili na obou frontách, v tabulkách stoupají výše......

fotbal - aktuálně

Podařený víkend mají za sebou naši dospělí fotbalisté. V České fotbalové lize porazilo A mužstvo Živanice a v okresním přeboru rezerva zvítězila ve Zvoleněvsi.

ČFL - 5.kolo

TJ Slovan Velvary - TJ Sokol Živanice  3:1 (1:1), naše branky Pavlíček 2x a Kafka.

V základní sestavě nastoupil už uzdravený Pavlíček a hned ve 2.minutě skóroval hlavou. Za čtvrt hodiny hosté vyrovnali vlastním gólem Obrtlíka. Do konce poločasu jsme podávali zakřiknutý výkon, druhá půle byla již v naší režii a skórovali opět Pavlíček a devět minut před koncem Kafka. Sledovalo 320 spokojených diváků.

V neúplné tabulce zatím 6.místo (!), 10 bodů a skóre 13:11. V příštím kole zajíždíme v sobotu 15.září na FK Litoměřicko (zvítězilo v Benešově 4:1), začátek již v 10.30 hodin.

Okresní přebor Kladenska - 3.kolo

Slavoj Zvoleněves - TJ Slovan Velvary B  0:3 (0:1), naše branky Leibl, Podivínský a Mikš.

V neúplné tabulce zatím 4.místo, 6 bodů a skóre 11:5. Příští zápas hraje rezerva v neděli 16.září od 16.30 hodin doma s SK Zichovec. (ls)